پنج‌شنبه, 10 مهر 1399
عنوان گروه خبري / اخبار منطقه هشت .
  • ساعت : ۹:۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ 
  • کد خبر : ۵۶۵۵
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:
كیفیت خدمات پایه و اساس افزایش رضایتمندی است
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در نشست هم انديشي با مسئولين شركت هاي پيمانكاري ارتقاء كيفيت ارائه خدمات به مردم را راهكاري سازنده در سير صعودي رضايتمندي اعلام كرد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در ابتداي اين نشست فيروز خدايي، مدير اين منطقه بر تعامل و مشاركت بيشتر پيمانكاران با سازمان تاكيد كرد و گفت: هر چه تعامل، مشاركت و همكاري پيمانكاران با مسئولين منطقه، راهبردي، موثر و شفاف باشد حل مسايل و مشكلات احتمالي راحتر خواهد بود و زمينه براي بهبود مستمر و نتيجه كيفي هموار مي گردد.

خدايي به اهميت بحث تعالي سازماني و الزامات آن در راستاي رعايت حقوق ذينفعان اشاره كرد و افزود: بايد تمامي همكاران و پيمانكاران از محدوده زماني به نحو احسن استفاده كرده و با مديريت صحيح خود، موانع و مشكلات را بر اساس سياستگذاري كلان شركت ملي گاز در چارچوب مفاد پيمان حل و فصل نمايند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز با بيان اينكه تمامي پيمانكاران، ذينفعان ما محسوب مي شود، اظهار داشت: اين منطقه از اعتبار و جايگاه بسيار والايي در كشور برخوردار بوده و حفظ و ارتقاء اين ارزش با تعامل و همكاري سازنده پيمانكاران و عوامل اجرايي ميسر خواهد شد، پس بايستي كيفيت خدمات به مردم ارتقاء يافته تا ميزان رضايتمندي نيز سير صعودي داشته باشد.

وي در ادامه سخنانش به پيمانكاران توصيه كرد؛ براي ارائه عملكرد بهتر لازم است استانداردهاي لازم و الزامات HSE را در اجراي فرآيندهاي سازماني بكار گرفته و به موضوعاتي همچون اعتماد سازي، حضور مستمر مديران شركتهاي پيمانكاري در محل ارائه خدمات، دقت و سرعت در ارائه خدمات، ارتقاء سلامت اداري و در نهايت پرداخت بموقع حق و حقوق پرسنل توجه ويژه بعمل آيد.

در پايان اين نشست مديران شركت هاي پيمانكاري و نمايندگان آنها به بيان ديدگاه ها و انتظارات خود پرداخته و چالش هاي موجود در پيمانهاي مورد نظر را مطرح نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0